Spor Aşkı Njoy Spor ile bir Başkadır! Profilo AVM Njoy Sports Club tan 1 aylık veya 3 aylık Fitness Üyeliği 165 TL Yerine sadece 75 TL!1 aylık fitness üyeliği 75 TL! 3 aylık fitness üyeliği 199 TL!

Spor Aşkı Njoy Spor ile bir Başkadır! Profilo AVM Njoy Sports Club tan 1 aylık veya 3 aylık Fitness Üyeliği 165 TL Yerine sadece 75 TL!1 aylık fitness üyeliği 75 TL! 
3 aylık fitness üyeliği 199 TL!
Spor Aşkı Njoy Spor ile bir Başkadır! Profilo AVM Njoy Sports Club tan 1 aylık veya 3 aylık Fitness Üyeliği 165 TL Yerine sadece 75 TL!1 aylık fitness üyeliği 75 TL! 
3 aylık fitness üyeliği 199 TL!
indirimli fiyatı 75,00 TL %55
165,00 TL
90 TL


Fırsanya Fırsat Tükendi

Bu Fırsatı Arkadaşlarınla Paylaş
Fırsat Detayları

Sabah 06:00-17:00 saatleri arasında sınırsız tesis kullanımını kapsar. Serbest Ağırlık Salonu, Cardio Trainer, Spining Stüdyosu, Grup Egzersizleri, Sauna, Jakuzi, Masaj, Kapalı Yüzme Havuzu, Buhar Banyosu ve Haftada 40 ayrı ders işlenen stüdyolardan faydalanma ayrıca aracınız için ücretsiz otopark imkanıda mevcut.. durmayın haydi spora!

Fitness kelime anlamı olarak "Sağlıklı ve formda olmak"dır. Bir çok egzersize dayalı bir spordur.

Diğer bütün sporlardan farklı olarak temelde kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesi amaçlanır. Esasen bütün sporların temelidir. Çünkü her spor dalında vücutta ağırlıklı kullanılan kas grupları vardır. Bu kas gruplarına kondisyon kazandırılması için fitness egzersizlerine başvurulur.

Her amacın antrenman programı birbirinden farklıdır. Fitness sporunda bir standarttan söz edilemez. Yani, her yaşın, her hayat tarzının ve vücut tipinin birbirinden farklı olarak bir uzman tarafından takip edilen çalışma şekli olmalıdır. 16 yaşında bu Spora baslayabilirsiniz.

Bu sporun vücut geliştirmeden iki farkı bulunur: Öncelikle gelişmek için değil sağlık için yapılır. Ayrıca bir fitness antrenmanında kardiyovasküler çalışma (koşmak, pedal çevirmek gibi sizi nefes nefese bırakacak, kalori harcatan ve zindelik sağlayıcı egzersizler) ağırlık çalışması ile birlikte yapılır. Bu nedenle kaslar fazla büyümez, sadece sıkılaşır ve estetik bir görünüm alır.

Faydaları

Fitness sporu vücutta bol bol endorfin, östrojen veya testesteron hormonu salgılanmasını sağlar. Bu da, kişinin kendisini psikolojik olarak daha iyi ve zinde hissetmesini sağlar. Vücudun forma girmesi de özgüveni arttırır. Metobolizmayı hızlandırır. Enerjiyi arttırır. Uykuyu düzenler. Psikolojik iyilişme sağlayarak stresten uzaklaştırır. Daha sağlıklı ve hızlı düşünmeyi sağlar. Kalp ve damar sistemini güçlendirir. Uzun dönemli fitness sporuyla uğraşanların kanser ve kalp krizine yakalanma riski düşüktür. Kalori yakmayı sağladığından şeker hastaları için önerilir.

Dikkat edilmesi gereken konular

Antrenmana başlamadan önce risklerini öğrenmek gerekir. Uygun kıyafet giyilmeli ve özellikle spor ayakkabı seçimine dikkat edilmelidir. Uzman eğitmenlerin vereceği antreman programına uyulmalıdır. Sakatlanmamak için antreman öncesi streching hareketleriyle adalenin ısınması gerekmektedir. Ağırlık egzersizinde hareketlerin nizami yapılması önemlidir. Yeni başlanıyorsa hafif bir antrenman uygulanmalı zamanla ağırlıklar arttırılmalıdır. Aksi halde yağ yakılması oldukca zorlasir.

Nasıl Yararlanırım?

Bu fırsat Njoy Sports Club tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 24.06.2012 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 356 86 48

Rezervasyon sırasında kodunuzun ilk 6 hanesini veriniz! Kodunuzun tamamını mekana gittiğinizde veriniz.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

Fırsat kuponları birleştirilemez. Her kişi 1 kupon kullanabilir.

E posta adresinize 13 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Fırsatın İşletme Bilgileri

njoy Sports Club

 

Adres : Cemal Sahir Sk. Profilo AVM Zemin Kat No:26/28 Mecidiyeköy/İstanbul

Tel : 0212 356 86 48

www.njoy.com.tr

Fırsat Sitesi

Birlikte Alalım

Telefon: +90 212 421 0 400
Faks: +90 212 676 24 03
E-Posta: info@birliktealalim.com

Bacom İnternet Hizmetleri Turizm Pazarlama Organizasyon ve Tanıtım A.Ş.

Birlikte Alalım
Facebook ile Bağlan

Fırsatı Nasıl Satın Alabilirim

Benzer Diğer Fırsatlar

Türkiye Fırsatları