Formunuzu yakalayın! Pendik Pilates Studio da bayanlara özel 1 aylık sınırsız pilates matwork üyeliği 110 TL yerine sadece 39,90 TL!

Formunuzu yakalayın! Pendik Pilates Studio da bayanlara özel 1 aylık sınırsız pilates matwork üyeliği 110 TL yerine sadece 39,90 TL!
Formunuzu yakalayın! Pendik Pilates Studio da bayanlara özel 1 aylık sınırsız pilates matwork üyeliği 110 TL yerine sadece 39,90 TL!
indirimli fiyatı 39,90 TL %64
110,00 TL
70.1 TL
0
0
saat
0
0
dakika
0
0
saniye
kaldı
Bu Fırsatı Arkadaşlarınla Paylaş
Fırsat Detayları

Pilates Matwork

Günümüzde en çok tercih edilen spor yöntemi olan, sağlıklı ve pozitif yaşam felsefesini benimseyen kişilerin hayatlarının bir parçası haline gelen, yaşamınıza keyif ve değer katarak sizi ideal formunuza kavuşturacak pilates seansları bugün Bombastik'ten geliyor!

Pendik Pilates Studio'da bayanlara özel 1 aylık sınırsız pilates matwork üyeliği 110 TL yerine 39,90 TL!
Pilates

Pilates, kasları kuvvetlendirmek ve esnekliği arttırmak amacıyla daha sağlıklı bir vücut için Joseph Pilates tarafından geliştirilen bir egzersiz sistemdir.Joseph Pilates'in kontroloji adını verdiği denge, nefes ve egzersiz üçlüsünün bir sentezidir. Pilatese göre hareketlerin merkezi vücuttaki kasların toplamıdır. Bu yöntem, kişinin bütün kaslarını aynı ölçüde ve seviyede koruyarak güçlendirir ve esnetir. Klasik egzersizlerde dengesiz kas oluşumuna neden olabilecek hareketler yapmak mümkündür. Ancak pilateste aynı durum geçerli değildir.

Pilates Matwork

Omurganın doğal duruş pozisyonunu koruyarak mat üzerinde sırt üstü, yüzüstü ve yan yatışlarla, küçük - büyük toplar ve elastik bantlar kullanılarak yapılan; kaslarınızın ince ve kuvvetli olmasını sağlayacağı gibi, doğru bir postüre de sahip olacağınız bir grup dersidir. Çeşitli ekipmanlar kullanılarak, amacı ve zorluk dereceleri değiştirilerek advanced olarak da uygulanmaktadır.


Yararları
* Kısa sürede forma girmeyi sağlar.
* Direnci ve dayanıklılığı arttırır.
* Doğru nefes tekniğini öğretir.
* Sırt ve bel ağrılarını azaltır.
* Bel ve sırtı kuvvetlendirirek sakatlanmaları önlemeye yardımcı olur.
* Daha dik bir duruş kazandırır.

Prensipleri
1. Konsantrasyon: Pilates yaparken hareketlere yoğunlaşmak, bedenin uyum içinde nasıl çalıştığının ve hangi kasların kullanılıp, hangilerinin kullanılmadığının hissedilmesi gerekir.
2. Kontrol: Pilates metodunda kontrol çok önemlidir. Kontrol için bedenin iyi dinlenmesi ve hareketlerin gösterildiği şekilde uygulanması, olası sakatlıkların önlenmesi gerekir.
3. Merkezleme: Pilates Metodu’nda merkez, göbek, bel ve kalça çevresidir. İç organları ve omurgayı yerinde tutan kas sistemlerini içerir ve üst bedenin esnemesini, uzamasını sağlar.
4. Akıcı hareket: Hareketler acele edilmeden, her noktadan tek tek geçerek, ama aynı zamanda hiç duraksamayarak yapılmalıdır.
5. Kesinlik: Hareketler belirsizce değil, hakkı verilerek tam yapılmalıdır. Hareket sekansları birbirleri içinde ve birbirleri arasında koordine olmalıdır.
6. Nefes: Nefes alıp verme, derin nefes alıp bütün nefesi tamamıyla dışarı üflemek yoluyla olmalıdır. Böylece, nefes tamamen boşaltılır ve kan temizlenmiş olur.

• Bedensel ve ruhsal yolculuğunuzda içinizdeki potansiyeli ortaya çıkaracak, vücut direncini ve dayanıklılığını arttırmak için, birçok kasın aynı anda çalışmasını sağlayan egzersiz yöntemiyle tanışmaya ne dersiniz? Matwork pilates seansları sayesinde hem incelip, hem rahatlayıp hem de duruş bozukluklarınızı düzeltebilirsiniz.

• Pendik Pilates Studio'da bayanlara özel 1 aylık sınırsız pilates matwork üyeliği 110 TL yerine 39,90 TL!

Pilates seans saat aralıkları (Seanslar haftanın her günü gerçekleşmektedir.)

-- 10:00 - 11:00

-- 18:45 - 19:45

-- 19:45 - 20:45

• Satın aldığınız fırsat kodları size e-mail ve SMS ile gönderilecektir.

• Fırsat kodlarınızı ayrıca siteye giriş yaptıktan sonra "Fırsatlarım" sayfasından da görüntüleyebilirsiniz.

Randevu esnasında fırsat kodunuzun ilk 5 hanesini, hizmet alımı sırasında da tam fırsat kodunuzu firmaya vererek fırsattan faydalanabilirsiniz. Hizmeti almadan tam fırsat kodunuzu kimseyle paylaşmayınız.

• Fırsatla ilgili tüm sorularınız için hafta içi 08:30 – 17:30 saatleri arasında 0216 455 40 40 numaralı telefondan Bombastik Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

• Öğrenmek istediğiniz her türlü konu için "Sıkça Sorulan Sorular" bölümünü okuyabilirsiniz.

Nasıl Yararlanırım?

• Seanslara 03 Nisan 2012 tarihine kadar başlanmalıdır.

• Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat kodu satın alabilir, kullanabilir, bu fırsatı sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

• Fırsat tek kişiliktir.

• Randevu alınması gerekmektedir, randevu için 0216 375 60 96 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

• Bu kampanya başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Fırsatın İşletme Bilgileri

Pendik Pilates Studio

 

Adres: Doğu mahlesi hatboyu cad. Altınyunus çıkmazı alp apt no:6/3 Pendik / İstanbul

Tel: 0216 375 60 96

Fırsat Sitesi

Bombastik

Büyükdere Cad. Uso Center no:245 Kat:3 Maslak İstanbul

Telefon: 0212 224 24 33
Faks: 0212 330 02 90
E-Posta: destek@bombastik.com

Bombastik Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Bombastik
Facebook ile Bağlan

Fırsatı Nasıl Satın Alabilirim

Benzer Diğer Fırsatlar

Türkiye Fırsatları