Göl Üzerinde Kahvaltı Keyfi! Sapanca Gölü Kıyısında Bulunan Green Blue da 18 Çeşit Nefis Lezzetten Oluşan Geleneksel Serpme Kahvaltı + Sınırsız Çay 30 TL Yerine sadece 14,90 TL!

Göl Üzerinde Kahvaltı Keyfi! Sapanca Gölü Kıyısında Bulunan Green Blue da 18 Çeşit Nefis Lezzetten Oluşan Geleneksel Serpme Kahvaltı + Sınırsız Çay 30 TL Yerine sadece 14,90 TL!
Göl Üzerinde Kahvaltı Keyfi! Sapanca Gölü Kıyısında Bulunan Green Blue da 18 Çeşit Nefis Lezzetten Oluşan Geleneksel Serpme Kahvaltı + Sınırsız Çay 30 TL Yerine sadece 14,90 TL!
indirimli fiyatı 14,90 TL %50
30,00 TL
15.1 TL
0
0
saat
0
0
dakika
0
0
saniye
kaldı
Bu Fırsatı Arkadaşlarınla Paylaş
Fırsat Detayları

Sabahın ilk saatlerini keyifli bir hale getirmeniz ve o tatlı sabah mahmurluğunu mis gibi havayı içinize çekerek üzerinizden atabilmeniz için çok özel bir teklifimiz var: Sapanca Gölü’nün tam kıyısında, yeşil ve mavinin buluştuğu noktanın tam ortasında yer alan Green Blue’da dünya değiştirmek için bugünkü Kaçan Balık fırsatını kaçırmayın!


Göl Üzerinde Kahvaltı Keyfi! Sapanca Gölü Kıyısında Bulunan Green Blue'da 18 Çeşit Enfes Lezzetten Oluşan Geleneksel Serpme Kahvaltı + Sınırsız Çay 30 TL Yerine 14,90 TL!

Green Blue yemyeşil bir doğanın ve masmavi gölün birbirine doyduğu romantik manzarayı lezzet ile buluşturan göl kenarında eşsiz bir mekan. Yaz mevsiminde masmavi göl üzerindeki kurulu açık platformunda, konuklarına adeta bir gemide seyahat edermişçesine keyifle lezzetlerini sunuyor.Sapanca Kahvaltı


Sapanca Green Blue
İstanbul’a yalnızca 1,5 saat mesafede, yemyeşil bir doğa ve masmavi gölün birbirine doyduğu romantik manzara Green Blue’da sizleri bekliyor. Üstelik enfes bir kahvaltı eşliğinde...
Sapanca Gölü’nün hemen kıyısında göle sıfır konumdaki bu muhteşem mekanda kahvaltı keyfine doyamayacaksınız.
DealImageGreen Blue 2006 yılından bu yana şehrin gürültüsünden, çarpık kentleşmeden ve günlük streslerden arınmak için kendine bir sığınak arayanlara eşsiz balık mutfağı, keyifli yemekler ve kahvaltı sunuyor.


Ünü İstanbul sınırlarını da aşmış şefleri, deneyimli ekibi ile her güne ilk günkü heyecanını koruyarak hazırlanıyorlar. Yılın dört mevsimi boyunca konuklarına kaliteli hizmet sunmak için özenle ve tutkuyla çalışıyorlar.DealImageİstanbul’a 1,5 saat mesafede yer alan Green Blue, doğa düşkünleri için vazgeçilmez adreslerden biri. Green Blue’da yaz mevsiminde masmavi göl üzerinde kurulu açık platformda bir gemide seyahat edermişçesine keyifle ya da yeşil ile bütünleşmek isteyenler için bahçe keyfi tadında, kış aylarında ise doğal manzarayı içine taşıyan mimari tasarımı ile sıcak şömine başında kimi gün piyano eşliğinde, kimi gün piyano ve keman eşliğinde çok özel vakitler geçirebilirsiniz. Çok özel menüsü, deneyimli ekibi ile sizleri her dakika ağırlamayı bekleyen Green Blue’da lezzetli gün başlangıçları yapma fırsatını kaçırmayın!

 • Bu Kaçan Balık fırsatı Sapanca Gölü kıyısında bulunan Green Blue'da 18 Çeşit enfes lezzetten oluşan geleneksel serpme kahvaltı + sınırsız çaydan oluşan menü sunar!
 • Green Blue’da Geleneksel Serpme Kahvaltı:
  Tepsi böreği, sosis, patates kızartması, omlet, kiremitte mantar, tarator beyaz peynir, kaşar peyniri, eritme köy peyniri, siyah ve yeşil zeytin, domates, salatalık, bal, kaymak, 2 çeşit reçel ve sınırsız çaydan oluşmaktadır.
 • Green Blue yemyeşil bir doğanın ve masmavi gölün birbirine doyduğu romantik manzarayı lezzet ile buluşturan göl kenarında eşsiz bir mekan.Yaz mevsiminde masmavi göl üzerindeki kurulu açık platformunda, konuklarına adeta bir gemide seyahat edermişçesine keyifle lezzetlerini sunuyor.
 • Bu Kaçan Balık fırsatından haftanın her günü 10:00 ile 13:30 saatleri arasında faydalanabilirsiniz.
 • 0-6 Yaş arası çocuklarınız için ücretsizdir.

Nasıl Yararlanırım?

 • 7 Mayıs tarihine kadar geçerlidir.
 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
 • Kullanıcı kupon kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Yakaladığım Balıklar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
 • Lütfen fırsat kuponunuzun ilk 7 hanesini randevu alırken, son 3 hanesini ise hizmeti almaya gittiğinizde işletmeye iletin. Kupon kodunuzun tamamının işletmeye verilmesi o hizmeti aldığınız anlamına gelir.
 • Gitmeden en az 2 gün önce 10:00 ile 18:00 saatleri arasında rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon iptallerinizi en geç 24 saat öncesinden işletmeye bildirmeniz gerekmektedir.
 • Rezervasyon ve bilgi için: 
  0264 592 09 06

Fırsatın İşletme Bilgileri

Green Blue

 

Kırkpınar Soğuksu Mah. Melih Kibar Sahil Şeridi Kırkpınar/Sapanca

Tel: 0264 592 09 06

www.sapancarestaurant.com

Fırsat Sitesi

Kaçan Balık Büyük Olur

Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sok. Ayja Apt. N.4 D.6 34394 Mecidiyeköy/İstanbul

Telefon: (0212) 274 90 07
Faks: (0212) 213 76 84
E-Posta: info@kacanbalik.com.tr

Red Bilisim internet Yazilim ve Dan. Hiz.

Kaçan Balık Büyük Olur
Facebook ile Bağlan

Fırsatı Nasıl Satın Alabilirim

Benzer Diğer Fırsatlar

Türkiye Fırsatları