Bakırköy Atlantis Royal Spa da; baylara özel jakuzi, fitness, havuz, şok havuzu, buhar banyosu, sauna, türk hamamı, 45 dakikalık klasik masaj ve portakal suyu 100TL yerine sadece 49.90TL (2 ay geçerlidir)

Bakırköy Atlantis Royal Spa da; baylara özel jakuzi, fitness, havuz, şok havuzu, buhar banyosu, sauna, türk hamamı, 45 dakikalık klasik masaj ve portakal suyu 100TL yerine sadece 49.90TL (2 ay geçerlidir)
Bakırköy Atlantis Royal Spa da; baylara özel jakuzi, fitness, havuz, şok havuzu, buhar banyosu, sauna, türk hamamı, 45 dakikalık klasik masaj ve portakal suyu 100TL yerine sadece 49.90TL (2 ay geçerlidir)
indirimli fiyatı 49,90 TL %51
100,00 TL
50.1 TL


Fırsanya Fırsat Tükendi

Bu Fırsatı Arkadaşlarınla Paylaş
Fırsat Detayları

Yorgunluktan, stresten, sorunlardan şikayet eden baylar, bir gününüzü olsun kendinize ayırmaya ve dinlenmeye ne dersiniz?

Atlantis Royal Spa

Misyonu, müşteri memnuniyetini sürekli en üst düzeyde tutan, doğru çözümler sunan güvenilir, yenilikçi, verimli, dinamik, insan ve çevreye saygılı, sektörde lider bir isim olmaktır.
Mükemmele ulaşmak için gelişim ve değişim Alantis'in karakteridir. % 100 müşteri memnuniyetini sağlamak, güvenilir ve kaliteli bir hizmet anlayışı her zaman öz plandadır.


Hayatta kimi şeyler vardır; hep lüks gibi gelir. Hep ertelenir, daha “önemli” ihtiyaçlara yer açılır. Bazen de zamansızlıktan yakınılır, hep biraz ileriye ötelenir. Bakımlar da işte bu kategoride yer alır. Güzellik, bakım, dinlenme ve rahatlama nedense zorunlu olarak görülmez. Oysaki vücudun da tıpkı ruhumuz gibi bir dayanma noktası, bir yorulma ve bunalma eşiği vardır. Biz çoğunlukla tehlike sinyallerini göremez, başka şeylere odaklanırız. Bir gün gelip sorunlar baş gösterdiğinde, kimi zaman iş işten geçmiş bile olabilir.Kışın kendini en fazla hissettirdiği şu günlerde sıcacık bir gün geçirmek hem vücudunuza, hem de ruhunuza iyi gelecek. Havuzdan aromatik buhar banyosuna, fitnesstan saunaya çeşitli hizmetlerden yararlanabileceğiniz Atlantis Royal Spa'da rahatlamanın ve dinlenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Finliler güzellik ve sağlıklarını saunaya borçlular! Mutluluk hormonu salgısını artıran hamam ve saunalar, cildi pembeleştirip, güzelleştiriyor. Yüksek sıcaklık kandaki savunma hücrelerini artırıp, bağışıklık sistemini güçlendiriyor.

Finlilerin neden soğuk algınlığı bilmediklerini bir tahmin edin bakalım? Çünkü onlar düzenli olarak odun ateşiyle ısıtılmış saunaya girerler de ondan! Aynı etkiyi haftada bir kez hamama giderek de yaratabilirsiniz. Üstelik fazla da bunalmadan sağlığınıza ve ruhunuza bir iyilik etmiş olursunuz!

Kışın kendini en fazla hissettirdiği şu günlerde sıcacık bir gün geçirmek hem vücudunuza, hem de ruhunuza iyi gelecek. Havuzdan aromatik buhar banyosuna, fitness'tan saunaya çeşitli hizmetlerden yararlanabileceğiniz Atlantis Royal Spa'da rahatlamanın ve dinlenmenin tadını çıkarabilirsiniz.Yalnızca kendinize ayıracağınız bu günün ardından daha mutlu, dinlenmiş olabilir; yükske motivasyonunuzla işlere kaldığınız yerden daha da güçlü devam edebilirsiniz.

Kendinize özen göstermeniz, her yeni güne daha da güçlü ve mutlu başlamanızı sağlayacak!

 • Osmanlı'nın en keyifli mirası hamam sefası!
 • Osmanlı'dan gelen en keyifli geleneğe; biz Türklerin en sevdiği en kültürel banyo şölenine davetlisiniz.
 • Yüzyıllardır süregelen Türk Hamamı ve sauna geleneği ile vücudunuzu dinlendirdikten sonra kendinizi profesyonel ellere bırakın. 
 • Klasik masajınız  yapılırken sizde kışın rehavetini üzerinizden atın.
 • Fitness, jakuzi, havuz, şok havuzu, buhar banyosu, sauna, lostra hizmeti, kalsik masaj ve portakal suyu fırsatınıza dahildir.
 • Uzman mashörler tarafından yapılacak olan klasik masajınız ortalama 45 dakika sürmektedir.
 • Bu fırsat haftanın her günü 07:00 - 00:00 saatleri arasında geçerlidir.

Nasıl Yararlanırım?

 • Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Fırsat 2 ay süreyle geçerlidir.
 • Rezervasyon zorunludur. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 543 89 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
 • Her türlü konudaki sorularınız için Büyük Fırsat Çağrı Merkezi'ni 444 4 233 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
 • Satın almış olduğunuz fırsatın 10 haneli çek kodu, satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra ''pdf'' olarak mail adresinize gönderilecektir.
 • Çek kodunuza ''Hesabım'' sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Mail gelmediğini düşünüyorsanız, lütfen ''spam'' ya da ''junk mail'' kutularını kontrol ediniz.

Fırsatın İşletme Bilgileri

ATLANTİS ROYAL SPA

 

Osmaniye Mh. Sığırtmaç Sk. No:21 Park Solere Sitesi Bakırköy / İstanbul

0212 543 89 00

www.atlantisroyal.com.tr

Fırsat Sitesi

Büyük Fırsat

Atatürk Mahallesi Sınır Sok No:1 Büyükçekmece - İstanbul - Türkiye

Telefon: 444 4 233
Faks:
E-Posta: destek@buyukfirsat.com

BEF Teknoloji ve Elektronik A.Ş.

Büyük Fırsat
Facebook ile Bağlan

Fırsatı Nasıl Satın Alabilirim

Benzer Diğer Fırsatlar

Türkiye Fırsatları