İstikamet Varna geceleri! Gürkök Turizm den 3 gece 4 günlük Bulgaristan (Varna - Balçik - Şumen - Dobriç) turu, 2011 model lüks araçlarla ulaşım, konaklama ve kahvaltı dahil kişi başı 400 TL yerine 99 TL!

İstikamet Varna geceleri! Gürkök Turizm den 3 gece 4 günlük Bulgaristan (Varna - Balçik - Şumen - Dobriç) turu, 2011 model lüks araçlarla ulaşım, konaklama ve kahvaltı dahil kişi başı 400 TL yerine 99 TL!
İstikamet Varna geceleri! Gürkök Turizm den 3 gece 4 günlük Bulgaristan (Varna - Balçik - Şumen - Dobriç) turu, 2011 model lüks araçlarla ulaşım, konaklama ve kahvaltı dahil kişi başı 400 TL yerine 99 TL!
indirimli fiyatı 99,00 TL %301
400,00 TL
301 TL


Fırsanya Fırsat Tükendi

Bu Fırsatı Arkadaşlarınla Paylaş
Fırsat Detayları

Avrupa'nın tatil beldesi Bulgaristan...

 

Avrupa'da eğlencenin adresine davetlisiniz! Bulgaristan'ın tarihi dokusu ve muhteşem manzarası ve eğlencele dolu geceleriyle dolu dizgin 4 günlük bir tatile ne dersiniz? Cevabızı evetse buyrun size dilerseniz tarihi ve kültürel bir gezi, dilerseniz gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir tatil!

 

Gürkök Turizm'den 3 gece 4 günlük Bulgaristan (Varna - Balçik - Şumen - Dobriç) turu, 2011 model lüks araçlarla ulaşım , konaklama ve kahvaltı dahil kişi başı 400 TL yerine 99 TL!1. Gün - İstanbul/Dereköy/Burgaz/Varna

 

SAAT 22.00 Kadiköy Evlendirme Dairesi Otoparkı

SAAT 22.45 Beşiktaş Yıldız Cami Önü

SAAT 23.15 İncirli Ömür Plaza Önü

Hareketli tur ile yol üzerinde gerekli molalar verilerek Dereköy sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini sonrası Burgas Varna karayolu takip edilerek Varna’ya yolculuk2. Gün - Varna/Balçik

 

Sabah saatlerinde Varna’ya varış. Varna Bulgaristan'ın üçüncü büyük şehri. Karadeniz sahilinde orman ve denizin birleştiği bir yerde kurulmuş, yemyeşil ve leylak ağaçlarıyla süslenmiş bir şehir. Panoramik şehir turu. Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi, Hristiyan Bazilikası ve Katedrali göreceğimiz yerler arasındadır. Varna şehir turu sonrası Balçik’e hareket. Panoramik şehir turu sonrası Jupiter Otel’e varış ve odalara yerleşme. Serbest zaman. Dileyenler ekstra olarak düzenlenecek Balçık Botanik bahçesi turuna katılabilirler. Romanya kraliçesi Maria Aleksandrina Viktoriya’nın deyimi ile “ Balçık, sihirli manzaralar şehri”dir. Balçık bölgesi 1913 ve 1940 yılları arasında Romanya’nın bir parçası olup, Romen karliçesi küçük şehre aşık olup kendisi için yazlık sarayı inşa ettiriyor. Romen kraliçe Marie, denizci olan Türk sevgilisi için sarayının bir kenarına minare inşa ettirmiştir. Denize dik bir yamaç üzerinde konumlanmış olan sarayın bahçesinde denize doğru kademe kademe uzanan altı tane terası vardır. Bunların her birinin kraliçenin altı çocuğu için yaptırdığı söyleniyor. Müthiş güzel botanik bahçesi içinde 250 farklı kaktüs türü içeren toplam 3000 çeşit bitkiden oluşuyor. Avrupa’nın en önemli ikinci botanik koleksiyonu olduğu söyleniyor. Akşam yemeği için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gazino turuna katılabilirler.3. Gün - Balçık/Şumen

 

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyenler ekstra olarak düzenlenecek Şumen turuna katılabilirler. Şumnu, 1389 yılında Çandarlı Ali Paşa tarafından Osmanlı toprağına katılan, stratejik önemi olan ve Osmanlı İmpatorluğuna askeri üs ve doğal kale görevi yapmış bir şehirdir. 1810 yılında Osmanlı Rus savaşlarında Ruslar 50.000 ölü vererek savaşı kaybetmişlerdir. Panoramik şehir turu. Tombul camii, Ravna çeşme, kurşun çeşme, saat kulesi, bedesten görülecek yerler arasında. Akşam konaklama Balçik’de otelimizde. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek Gazino turuna katılabilirler.4. Gün - Balçık/Dobriç

 

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Dobriç turuna katılabilirler. Dobriç şehir merkezinde, 15.yy'dan kalan Tekke Camii, Osmanlılar'ın Dobruca'da kesin hüküm sağlamalarından sonraki dönemde yapılmıştır. Günümüzde, Dobriç'in şehir merkezindeki Osmanlı döneminden kalan tek camidir. Tekke Camii, şehir merkezinde Stari Grad (Eski Şehir) olarak bilinen bölgede, tek katlı ahşap dükkânlar, tekke çeşmesi ve saat kulesi ile tarihî şehir meydanını tamamlayan bir konumdadır. Bu özelliğiyle, geleneksel Türk şehirlerindeki çarşı, cami, meydan buluşmasının günümüze tarihî dokusuyla birlikte ulaşan Balkanlar'daki nadir örneklerdendir. Dileyen misafirlerimizi alşam ekstra olarak düzenlenecek Gazino turuna katılabilirler. Konaklama Balçik’deki otelde.5. Gün - Balçık/Varna/Burgaz/İstanbul

 

Otelde alacağınız kahvaltı sonrası Türkiye’ye hareket. Dereköy sınır kapısı pasaport işlemleri sonrası yol boyunca gerekli molaların verilmesi ile İstanbul’a varış ve tur sonu.Diğer Detaylar

 

• Vize için, fonu beyaz 2 adet biometrik fotoğraf ve banka hesap cüzdanı fotokopisi gerekmektedir.

• Gezi süresi 3 gece 4 gün olup 3 gece konaklamalıdır.

• 1 sabah kahvaltısı mevcut olup diğer öğünler ve yemeklerde alınan içecekler ekstradır.

• Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

• Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

• Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri rehberlik hizmetleri müze & ören yeri giriş ücretleri vb. haklar iade edilmez.

• Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

• Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

• Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gürkök Tur’un sorumluluğu yoktur.

• Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

• Bulgaristan'ın yılın her günü yeşille mavinin tonlarını barındıran atmosferinde uçsuz bucaksız sahillerinde manzaraya doyup, binlerce yıllık Avrupa tarihinin en güzel örneklerini görebileceğiniz kültür turlarının ardından, hemen akşamında 7/24 temposu düşmeyen gece hayatına kendinizi atmaya ne dersiniz?

• Gürkök Turizm'den 3 gece 4 günlük Bulgaristan (Varna - Balçik - Şumen - Dobriç) turu, 2011 model lüks araçlarla ulaşım , konaklama ve kahvaltı dahil kişi başı 400 TL yerine 99 TL!

Fırsata dahil olan hizmetler

** Transfer (İstanbul - Bulgaristan – İstanbul)

** 3 gece otelde konaklama + kahvaltı

Fırsata dahil olmayan harcamalar

-- Şehir ve köy turları

-- Vize işlemleri (90 €)

-- Transfer ve sınır geçiş ücretleri (25 €)

-- Seyahat sigortası (10 €)

-- Tüm öğle ve akşam yemekleri

-- Tüm kişisel harcamalar

-- Müze ören yerleri girişleri

-- Yurt dışı çıkış harcı

• Konaklanacak olan otele dair detaylı bilgiye ve fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Tur programına dair detaylar aşağıda yer alan metinde belirtilmiştir.

• Fırsat sizlere, TURSAB A Grubu 6525 belge numaralı Gürkök Turizm ayrıcalığıyla sunulmaktadır.

• Satın aldığınız fırsat kodları size e-mail ve SMS ile gönderilecektir.

• Fırsat kodlarınızı ayrıca siteye giriş yaptıktan sonra "Fırsatlarım" sayfasından da görüntüleyebilirsiniz.

• Fırsat kodunuzu, rezervasyonunuz esnasında Gürkök Tur yetkililerine vererek fırsattan yararlanabilirsiniz.

• Fırsatla ilgili tüm sorularınız için hafta içi 08:00 – 17:00 saatleri arasında 0212 224 24 33 numaralı telefondan Bombastik Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

• Öğrenmek istediğiniz her türlü konu için "Sıkça Sorulan Sorular" bölümünü okuyabilirsiniz.

Nasıl Yararlanırım?

Turlar 4 Ocak 2012 - 4 Nisan 2012 tarihleri arası her Çarşamba kalkışlı gerçekleşecek olup, fırsat kodunuzu aldıktan sonra başlayan vize ve organizasyon işlemleri yaklaşık 3 hafta sürmektedir. Katılacağınız tur tarihini belirlerken lütfen bunu göz önünde bulundurunuz.

• Dilediğiniz kadar fırsat kodu satın alabilir, bu fırsatı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Fırsat çift kişilik odada kişi başı konaklamayı kapsar, çift kişilik odada tek kişi konaklamak istenmesi durumunda Gürkök Tur'a 80 TL ilave ücret ödenmesi gerekecektir.

• Bu fırsattan 0-3 yaş arası çocuklarınız, ulaşım esnasında koltuk ve konaklama esnasında ilave yatak talep edilmediği sürece ücretsiz olarak faydalanabilmektedir.

• Bulgaristan vizesi hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilir veya Gürkök Tur ile görüşebilirsiniz.

Fırsat kodunuzu satın almadan önce rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.0216 450 00 00, 0216 418 19 71 veya 0216 418 19 72 numaralı telefonları arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

• Rezervasyon iptalinin en az 10 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir, aksi takdirde fırsat kodu kullanılmış sayılacaktır.

• Bu kampanya başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Fırsatın İşletme Bilgileri

Gürkök Turizm

 

Adres:Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, No: 72/A Kuyubaşı – Göztepe İstanbul

Tel:0216 450 00 00 - 0216 418 19 71 - 0216 418 19

Fırsat Sitesi

Bombastik

Büyükdere Cad. Uso Center no:245 Kat:3 Maslak İstanbul

Telefon: 0212 224 24 33
Faks: 0212 330 02 90
E-Posta: destek@bombastik.com

Bombastik Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Bombastik
Facebook ile Bağlan

Fırsatı Nasıl Satın Alabilirim

Benzer Diğer Fırsatlar

Türkiye Fırsatları