Bahçeşehir Club First Lady de sınırsız tesis kullanımı ( Türk hamamı, havuz, fitness, fin hamamı ve sauna) ; günlük 60 TL yerine 21,90 TL ; 1 aylık 300 TL yerine 149 TL! Çocuklarınız için (4-7 yaş) özel oyun alanı bulunmaktadır. 2 Ay geçerlidir.

Bahçeşehir Club First Lady de sınırsız tesis kullanımı ( Türk hamamı, havuz, fitness, fin hamamı ve sauna) ; günlük 60 TL yerine 21,90 TL ; 1 aylık 300 TL yerine 149 TL!
Çocuklarınız için (4-7 yaş) özel oyun alanı bulunmaktadır.
2 Ay geçerlidir.
Bahçeşehir Club First Lady de sınırsız tesis kullanımı ( Türk hamamı, havuz, fitness, fin hamamı ve sauna) ; günlük 60 TL yerine 21,90 TL ; 1 aylık 300 TL yerine 149 TL!
Çocuklarınız için (4-7 yaş) özel oyun alanı bulunmaktadır.
2 Ay geçerlidir.
indirimli fiyatı 21,90 TL %64
60,00 TL
38.1 TL


Fırsanya Fırsat Tükendi

Bu Fırsatı Arkadaşlarınla Paylaş
Fırsat Detayları

Ispartakule'de bayanlara özel Türkiye'nin ilk sportif yaşam merkezi açıldı!

 

Club First Lady, 2000 metrekarelik alanında: fitness ekipmanlarından sauna, Türk hamamı, masaj ve buhar odası gibi SPA ünitelerine; spining’den pilates’e en “trendy” derslerin uygulamalı olarak verildiği stüdyolarından kapalı havuzuna ve çocukların annelerine yük olmadan eğlenebileceği oyun alanlarına herşeyin düşünüldüğü, bayanların rahatlık, huzur, memnuniyet ve mutluluk içinde geçirebilecekleri unutulmaz anlar için kaçırılmayacak fırsat Bombastik'ten bugün sizlerle!

 

Bahçeşehir Club First Lady Sportif Yaşam Merkezi'nde sınırsız tesis kullanımı (havuz, fitness, Türk hamamı, fin hamamı ve sauna) ; günlük 60 TL yerine 21,90 TL ; 1 aylık 300 TL yerine 149 TL!Club First Lady Fitness & Welness

Avrupa yakasının hızla gelişen uydu kenti Ispartakule’de hizmete giren Club First Lady, uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışıyla sadece bayanlara hizmet veriyor.

 

Yurtdışındaki benzerlerinden ayıran bir çok özelliğe sahip olan Club First Lady; Fitness ekipmanlarından sauna, Türk hamamı, masaj ve buhar odası gibi SPA ünitelerine; spining’den pilates’e, en trend derslerin uygulamalı olarak verildiği stüdyolardan kapalı havuza, çocukların, anneleri spor yaparken eğlenebileceği oyun alanına kadar her şeybayanların konforu ve memnuniyeti için tasarlandı.

 

Club First Lady’nin, spor yönetim ve yöneticiliği konusunda 16 yıl deneyim sahibi olan İşletme Müdiresi; Oya Ersayın, bayanlara özel bu fitness merkezini, “İstanbul’un kargaşasından ve gündelik işlerin monotonluğundan sıkılan, spor yaparak sağlıklı ve enerjik olmayı hedefleyen, özgüvenlerini kazanıp hayata daha mutlu bakmak isteyen kadınlarımızın gönlünü fethedecek” şeklinde tanımlıyor.

 

Uzman kadrosu eşliğinde kişiye özel programların uygulandığı Club First Lady, sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkıyor. Spor ve sağlık yanında ama eğlence ve keyfi de birbirinden ayrılmaz bileşenler olarak ele alan ve dörtlü bir konsept olarak sunan Club First Lady, 2000 metrekarelik tesisiyle şimdiden alanındaki seçkin spor merkezleri arasında yerini aldı.

• 2000 metrekare alana kurulmuş Türkiye'nin tek bayanlara özel spor ve yaşam merkezinde, sağlıklı bir yaşam için birbirinden özel ve rahatlatıcı yöntemler sizleri bekliyor! Günlük yaşamın stresinden uzak, rahat ve huzur dolu zamanlar geçirmek istiyorsanız, ruhsal ve fiziksel anlamda büyük bir rahatlık yaşayabileceğiniz fırsat Bombastik'ten geliyor!

• Bahçeşehir Club First Lady Sportif Yaşam Merkezi'nde sınırsız tesis kullanımı ; günlük 60 TL yerine 21,90 TL ; 1 aylık 300 TL yerine 149 TL!

Sınırsız tesis kullanımının geçerli olduğu hizmetler:

-- Havuz

-- Fitness

-- Türk hamamı

-- Fin hamamı

-- Sauna

• Fırsata, masaj, kese ve köpük hizmetleri dahil değildir.

• Club First Lady salı günleri hariç, hafta içi 10:00-21:00, hafta sonu 10:00-20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

• Satın aldığınız fırsat kodları size e-mail ve SMS ile gönderilecektir.

• Fırsat kodlarınızı ayrıca siteye giriş yaptıktan sonra "Fırsatlarım" sayfasından da görüntüleyebilirsiniz.

• Fırsat kodunuzu, Club First Lady yetkililerine vererek fırsattan yararlanabilirsiniz.

• Fırsatla ilgili tüm sorularınız için hafta içi 08:30 – 17:30 saatleri arasında 0216 455 40 40 numaralı telefondan Bombastik Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

• Öğrenmek istediğiniz her türlü konu için "Sıkça Sorulan Sorular" bölümünü okuyabilirsiniz.

Nasıl Yararlanırım?

• Tesis kullanımına 21 Şubat 2012 tarihine kadar başlanmalıdır.

• Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat kodu satın alabilir, kullanabilir, bu fırsatı sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

• Fırsat sadece bayanlar için geçerlidir.

• Havuz kullanımı için Hepatit A,B ve mantar testlerinin yaptırılması gerekmektedir. (Bu testleri herhangi bir sağlık kuruluşunda yaptırabilirsiniz.)

• Randevu alınması gerekmektedir, randevu için 0212 405 07 50 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

• Bu kampanya başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Fırsatın İşletme Bilgileri

Club First Lady

 

Adres:Site Plaza Bizimevler Ispartakule Mevkii Bahçeşehir İstanbul

Tel: (0212) 405 07 50 pbx

Fırsat Sitesi

Bombastik

Büyükdere Cad. Uso Center no:245 Kat:3 Maslak İstanbul

Telefon: 0212 224 24 33
Faks: 0212 330 02 90
E-Posta: destek@bombastik.com

Bombastik Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Bombastik
Facebook ile Bağlan

Fırsatı Nasıl Satın Alabilirim

Benzer Diğer Fırsatlar

Türkiye Fırsatları