Şık bir otel fırsatı! Türkiye nin ilk organik oteli Harbiye Five Boutique Hotel de 1 gece çift kişilik konaklama ve açık büfe kahvaltı size özel fiyatlarla! Hafta içi 200 TL yerine 129 TL! Hafta sonu 230 TL yerine 149 TL! 1 Mart 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Şık bir otel fırsatı! Türkiye nin ilk organik oteli Harbiye Five Boutique Hotel de 1 gece çift kişilik konaklama ve açık büfe kahvaltı size özel fiyatlarla! Hafta içi 200 TL yerine 129 TL!

Hafta sonu 230 TL yerine 149 TL!

1 Mart 2012 tarihine kadar geçerlidir.
Şık bir otel fırsatı! Türkiye nin ilk organik oteli Harbiye Five Boutique Hotel de 1 gece çift kişilik konaklama ve açık büfe kahvaltı size özel fiyatlarla! Hafta içi 200 TL yerine 129 TL!

Hafta sonu 230 TL yerine 149 TL!

1 Mart 2012 tarihine kadar geçerlidir.
indirimli fiyatı 129,00 TL %35
200,00 TL
71 TL


Fırsanya Fırsat Tükendi

Bu Fırsatı Arkadaşlarınla Paylaş
Fırsat Detayları

İstanbul'un organik konseptli oteli; Five Boutique Hotel

2009 senesinde açılan Five Boutique Hotel, İstanbul Harbiye’de Taksime yürüme mesafesinde en yeni ve özel konsepte sahip, 19 odadan oluşan butik bir otel. Eski bir İstanbul binasının restore edilerek kazandırıldığı İstanbul’un "maksimum organik" ürünlerinin kullanıldığı, çevre dostu, doğaya saygılı en özel butik otellerinden biri olmaya aday.

5 genç turizmci arkadaşın biraraya gelerek; daha önce hiç denenmemiş, gerçekten farklı bir konsept ile yarattığı Five Boutique Hotel; kaliteyi, güler yüzlü hizmeti, konforu, hijyeni “Maksimum Organik ”ürünlerle birleştiriyor. Benzersiz Türk konukseverliğini tarih, sanat, lezzet ve hizmetiyle sizlere sunuyor.

 • Açık büfe kahvaltıda kullanılan ürünlerin tamamına yakını organik
 • Odalarda kullanılan tüm tekstil malzemeleri organik
 • Tüm odaların ve otelin hijyeni için kullanılan temizlik maddeleri organik
 • Banyo sabun ve şampuanlar organik
 • Oda mobilyaları ve duvar boyaları anti-kanserojen
 • LCD televizyonları çevre dostu teknolojiye sahip
 • Otelin genelinde geri dönüşüm ve atık ayrıştırmaya özen gösteriyor.
Ne dediler..

Bu otel şimdiye kadar kaldığım en iyi otellerden birisi, personeli çok yardım sever otel şehir merkezin'de Taksime yürüme mesafesinde. İstanbula gitmek zorunda kaldığım durumlarda kesinlikle bu oteli seçiyorum. İstanbul harika bir şehir...

F. - Florida

İstanbula iş seyhati için ilk kez gelmiştim. Otele geldiğimde beni çok sıcak bir gülümseme güzel bir çayla karşıladılar. Otelin personeli çok iyi, odaları temiz özellikle organik kahvaltısı harika, eğer en üst kattaki odayı alırsanız eşsiz İstanbul manzarasını seyredebilirsiniz...

M. - Montana

Öne Çıkanlar - Five Boutique Hotel; %100 setrifikalı organik ürünlerden oluşan konsepti ile İstanbul da yeni bir çığır açıyor. - Burada; açık büfe kahvaltıda kullanılan ürünlerden, odalarda kullanılan tüm tekstil malzemelerine, banyolardaki sabun ve şampuanlardan tüm odaların ve otelin hijyeni için kullanılan temizlik maddelerine kadar her şey organik! - Kusursuz ve benzersiz bir otel deneyimi yaşatmak için İstanbul un merkezinde sizleri bekliyor. - Five Boutique Hotel de 360 derece sanal tur için lütfen [tıklayınız.]

Nasıl Yararlanırım?

 • Bu fırsat ile çift kişilik hafta içi konaklamayı 200 TL yerine 129 TL'ye; hafta sonu (Cuma-Cumartesi) konaklamayı 230 TL yerine 149 TL'ye alabilirsiniz.
 • Bu fırsat 1 Mart 2012 tarihine kadar geçerlidir.
 • 29 Aralık 2011 - 4 Ocak 2012 ile 11 - 15 Şubat 2012 tarihleri arasında geçerli değildir.
 • Fırsat kodları birleştirilebilir. Konaklamak istediğiniz gün sayısına göre birden fazla fırsat kodu kullanabilirsiniz.
 • 0-2 yaş arası ücretsizdir.
 • Bu fırsat Five Boutique Hotel'in standart double odaları için geçerlidir.
 • Rezervasyon gerekmektedir. Erken rezervasyon önerilir.0212 296 55 53 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 48 saat öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Fırsatın İşletme Bilgileri

Five Boutique Hotel

 

Tel: 0212 296 55 53 ‎

www.fiveboutiquehotel.com

Fırsat Sitesi

Grupanya

Flatofis Kat 3 Haliç 34050 İstanbul

Telefon: 0 212 692 25 75
Faks: 0 212 437 84 50
E-Posta: destek@grupanya.com

Grupanya İnternet Hizmetleri A.Ş.

Grupanya
Facebook ile Bağlan

Fırsatı Nasıl Satın Alabilirim

Benzer Diğer Fırsatlar

Türkiye Fırsatları