Elin Güzellik Merkezi’nde Yüz Radyofrekans (Kırışık Açma - Sıkılaştırma - Toparlama Uygulaması) + Lifting Serum Uygulaması (Vaghecci Lifting Serum Complex) 80 TL Yerine 15 TL!

Fırsatın Semti: Bornova
Elin Güzellik Merkezi’nde Yüz Radyofrekans (Kırışık Açma - Sıkılaştırma - Toparlama Uygulaması) + Lifting Serum Uygulaması (Vaghecci Lifting Serum Complex) 80 TL Yerine 15 TL!
Elin Güzellik Merkezi’nde Yüz Radyofrekans (Kırışık Açma - Sıkılaştırma - Toparlama Uygulaması) + Lifting Serum Uygulaması (Vaghecci Lifting Serum Complex) 80 TL Yerine 15 TL!
indirimli fiyatı 15,00 TL %81
80,00 TL
65 TL


Fırsanya Fırsat Tükendi

Bu Fırsatı Arkadaşlarınla Paylaş
Fırsat Detayları

Hayatınızın her döneminde çekici ve etkileyici görünmek elinizde hayallerinizdeki ışıltılı tene sahip olmak ve zaman içinde aynaların ihanetine uğramamak için şansa değil, ömür boyu süren bir çabaya ihtiyacınız var. Uykusuzluk, hava kirliliği, stres her dönemde cildimizin sağlığını ve güzelliğini korumak için savaşmamız gereken etkenlerdir. Ancak tüm bunların yanında belirli yaş dönemleri özel bakım gerektirir.

 

Elin Güzellik Merkezi’nde Yüz Radyofrekans (Kırışık Açma-Sıkılaştırma-Toparlama Uygulaması) + Lifting Serum Uygulaması (Vaghecci Lifting Serum Complex) 80 TL Terine 15 TL!20'li yaşlarda sağlıklı bir cilt; dış etkilere karşı güçlü, pürüzsüz ve gergindir. Bu yaşlarda sıklıkla alın, burun ve çene bölgesi yağlı, yanaklar ve göz çevresi kurudur. Sağlıklı bir cilt için düzenli temizlik ve bakım her yaşta gerekir.
DealImageYoğun sıkılaştırıcı serum: 


Bu zengin bileşim cildinizin sıkılık vefrehlık kazanmasına yardımcı olyor.Kullanır kullanmaz çildinizi gergin, canlı ve prüzsdüz hissedeceksiniz. Canlandırıcı ve nemlendirici aktif bileşenleriyle yaşnama etkilerini önleyebileceksiniz.
Radyofrekans:


Radyofrekans uygulaması, dokunun kontrollü bir şekilde ısıtılması ile işleyen güvenli bir yöntemdir. Radyofrekans, hücre yenilemesini aktive ettiği için, kolojen üretimini arttırırak cildin daha sıkı, canlı ve genç görünmesini sağlar. Radyofrekans uygulaması ciltte oluşan deformasyon ve sarkmalara karşı son derece etkilidir.
Radyo frekans yöntemini etkileri ne kadar sürede ortaya çıkar? 
Radyo frekansın (RF) etkileri işlemden hemen sonra görülmeye başlar. Fakat asıl etkileri 1-2 ay sonra görülür. Gözle görülebilen ciltteki canlılık ve sıkılaşma etkileri, tek bir seanstan sonra 2-6 ay arasında giderek artar. Dolayısıyla eğer özel bir gün için planınız varsa bu yöntemi en az bir ay önceden yaptırmanız iyi olur.
Tamamen zararsız, güvenilir bir yöntemdir. RF, hastanın derin dokularında kısa ve hafif bir ısı hissi oluşturur. RF'ın asıl amacı, deri altında yer alan, bağ dokusunun ana elemanı olan kolajenin yeniden yapılanmasını sağlamaktır. Kolajen deriye canlılık, sağlamlık ve gerginlik verir. Zamanla derimizdeki kolajenin azalması veya bozulması nedeniyle kırışıklıklar ve sarkmalar oluşur. RF enerjisi kolajeni ısıtır. Isınan kolajen sıkılaşır. Yeni kolajen yapımı iki ay içinde başlar. Kolajenin ısıtılması sırasında hasta ısı duyar. Bu ısı bazı hastalarda hafif ağrı hissedilmesine neden olabilir. Deriyi korumak ve uygulamayı daha rahat yapabilmek için her RF enerjisi uygulamasının öncesinde ve sonrasında deri yüzeyi soğutulur. Bazı hastalarda işlemden sonra deride kızarıklık ve küçük sivilce benzeri şişmeler görülse bile bunlar 24 saat içerisinde iyileşir. İşlemden sonra güneşten korunmak gereklidir. 


İşlemi belli aralıklarla tekrar ettirmek gerekiyor mu? 

Etkinliği iki yıl kadar sürdüren RF tedavisi, hastalarda herhangi bir kesi veya ameliyat izi oluşturmaksızın uygulanan cerrahi olmayan bir tedavi yöntemidir. Hastanın anestezi almasına gerek yoktur. Tek seans olarak uygulanır. Eğer işlemden üç ay sonra hasta memnuniyeti yeteri boyutta değilse veya daha fazla sıkılaşma istiyorsa, ikinci bir doz yapılabilir. Normal şartlarda 1-1,5 yıl sonra ikinci seansı uygulamak yeterli olacaktır. 


İnce kırışıklıklar ve sarkmalarda da bu yöntem etkili mi? 

Tüm yüz bölgesindeki ince kırışıklık ve çizgilerde, yanak bölgesinde daha belirgin olan yüz sarkmalarında, gıdı bölgesindeki sarkmanın tedavisinde, boyundaki yatay bantların giderilmesinde, karın ve kollardaki sarkma ve gevşekliklerin toparlanmasında çok etkili bir yöntemdir. Elin Güzellik Merkezi:


Güzellik ve estetik sektöründe dünyadaki sektörel gelişmeleri takip ederek bilinçli, kaliteli ve sağlık koşullarına uygun hizmet vermek en önemli misyonudur.
Çalışmanın ve başarının en doğru kaynağı müşteri memnuniyetidir. Müşteri portföyünün tamamını referansla oluşturan Elin Güzellik Merkezi farklılık yaratmayı ve güzelliğin adresi olmayı amaç edinen bir kurumdur. Bu nedenle en yeni sistemlerle ve Avrupa standardında ki cihazlarla hizmet vermektedir.

Elin Güzellik

Nasıl Yararlanırım?

 • 18 Ekim - 18 Kasım tarihleri arasında 1 ay boyunca geçerlidir.
 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
 • Kullanıcı kupon kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Yakaladığım Balıklar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
 • Lütfen fırsat kuponunuzun ilk 7 hanesini randevu alırken, son 3 hanesini ise hizmeti almaya gittiğinizde işletmeye iletin. Kupon kodunuzun tamamının işletmeye verilmesi o hizmeti aldığınız anlamına gelir.
 • Gitmeden en az bir gün önce 10:00 ile 18:00 saatleri arasında telefonla rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon ve bilgi için,
  Elin Güzellik Merkezi
  0232 348 36 36
  0232 348 24 38

Fırsatın İşletme Bilgileri

Elin Güzellik

 

Mustafa Kemal Cad. 166 / 2 Halil Bey Apt. K: 1 D: 1 (Manavkuyu Büyük Tansaş Karşısı) Bornova / İzmir

Tel: 0232 348 36 36 - 0232 348 36 38

 

 Fırsat Sitesi

Kaçan Balık Büyük Olur

Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sok. Ayja Apt. N.4 D.6 34394 Mecidiyeköy/İstanbul

Telefon: (0212) 274 90 07
Faks: (0212) 213 76 84
E-Posta: info@kacanbalik.com.tr

Red Bilisim internet Yazilim ve Dan. Hiz.

Kaçan Balık Büyük Olur
Facebook ile Bağlan

Fırsatı Nasıl Satın Alabilirim

Benzer Diğer Fırsatlar

Türkiye Fırsatları